Kraj sezone za Novo vrijeme Apfel, Nacional u finalu

0

Nacional Zagreb igrat će finale Hrvatske malonogometne lige. Nakon 5:3 u Zagrebu, u Makarskoj je svladao Novo vrijeme Apfel s 2:1.

Pred 1000 gledatelja, gosti su poveli već u 5. minuti, kada je dugu loptu Jelovčića primio Rajčević i svladao Baškovića. U obostrano otvorenoj utakmici s mnoštvom prilika, rezultat se ipak nije mijenjao sve do 36. minute. Opet je isti dvojac bio u naslovnim ulogama. Jelovčić je povukao kontru i nakon duplog pasa s Rajčevićem povisio na 0:2. Strunje je odmah uveo Musinova kao igrača-vratara, ali sve što su domaći uspjeli napraviti je postići počasni pogodak preko Duje Bajrušovića pola minute prije kraja.

Protiv koga će Nacional Zagreb braniti naslov prvaka možda ćemo doznati već u nedjelju kada će u 17.30 u zagrebačkoj Kutiji šibica uzvrat polufinala odigrati Futsal Dinamo i Split Tommy. U seriji do dvije pobjede, Splićani vode 1:0.