Lučić Baroni izgubila od Pliškove

0

Mirjana Lučić Baroni poražena je u četvrtfinalu WTA turnira u Miamiju od 2. nositeljice i treće igračica svijeta Čehinje Karoline Pliškove sa 3:6, 4:6 nakon sat i 12 minuta igre.

Pravu šansu naša tenisačica nije imala iako je u drugom setu povela 4:2. Čehinja je uzvratila s četiri gema u nizu i rutinski stigla do plasmana u polufinale. Bio je ovo sedmi međusobni susret Lučić Baroni i Pliškove i četvrta pobjeda Čehinje, koja je tako uzvratila Mikici za poraz u četvrtfinalu Australian Opena na početku godine.

Ivan Dodig i Španjolac Marcel Granollers Pujol poraženi su u četvrtfinalu parova u Miamiju od Amerikanaca Nicholasa Monroea i Jacka Socka sa 6:7 (5), 3:6. Marin Čilić i Nikola Mektić večeras oko 22.00 sata za plasman u polufinale igraju protiv Amerikanaca Boba i Mikea Bryana.