Apfel slavio u Dubrovniku

0

Square-Novo vrijeme Apfel 0:2 rezultat je drugog dalmatinskog derbija 3. kola Hrvatske malonogometne lige odigranog u dvorani Gospino polje u Dubrovniku.

Prve tri četvrtine susreta okončane su bez golova da bi Vlado Andrijašević u 34. i Igor Osredkar u 39. minuti donijeli pobjedu gostima.

Utakmica je bila teška, baš kao što smo očekivali. Znali smo da će Square biti agresivan, čvrst, izaći visoko u presing. Mi smo odgovorili istom mjerom i utakmica je mogla otići na obje strane. Naš vratar Filip Bašković je bio na visokom nivou, a u završnici smo uspjeli dati dva gola koja su nam donijela pobjedu. Nakon poraza od Vrgorca, dva tjedna smo se pripremali za Square. Radili smo na podizanju igre u fazi obrane, na sreću smo uspjeli. Square je imao neke prilike, ali je Bašković bio na razini, a ostatak momčadi također je odradio svoj dio posla, rekao je za Radio Dalmaciju trener Novog vremena Apfel Teo Strunje.