Ćorić i Vekić ekspresno napustili Moskvu

0

Borna Ćorić i Donna Vekić eliminirani su u 1. kolu teniskog turnira Kup Kremlja u Moskvi. Ćoriću je Izraelac Sela dao 5, a Vekić je Čehinji Siniakovoj uzela tek dva gema.

U dvoboju sa 16 mjesta slabije rangiranim (56-72) i 11 i pol godina starijim (20-32) Selom, Ćorić je uzeo protivniku servis već u prvom gemu i potvrdio break za 2:0. No sljedećih pet gemova osvojio je Sela i riješio set u svoju korist. U drugom setu Ćorić je dva puta izgubio servis, u prvom i petom gemu, a priliku za povratak nije dobio. Sela je slavio sa 6:3, 6:2 za 63 minute.

Dvadeset jednogodišnja Čehinja Katerina Siniakova je za samo 50 minuta sa 6:0, 6:2 pomela s terena 5 mjesta bolje rangiranu (52-47) i mjesec i pol mlađu Donnu Vekić. Osvojila je Siniakova prvih deset gemova da bi Vekić u 11. gemu izvukla 15-40 i izbjegla “biciklu”.