Futsal Dinamo i Novo vrijeme Apfel u polufinalu

0

Parovi polufinala doigravanja za malonogometnog prvaka Hrvatske očekivano su Nacional Zagreb-Novo vrijeme Apfel i Split Tommy-Futsal Dinamo.

Makarani i Zagrepčani su prve prepreke preskočili u dvokoraku. Futsal Dinamo je s dva puta po 3:1 bio bolji od Squarea. U Gospinu polju u Dubrovniku Kanjuh je u 15. minuti doveo goste u vodstvo, ali je već minutu kasnije izjednačio Kuraja. Horvat je uz dosta sreće 20 sekundi prije poluvremena donio Dinamu novu prednost, koju je potvrdio svojim drugim golom sredinom drugog poluvremena. U posljednjih 8 minuta Square je igrao s čovjekom više, prvo 4 na 3 nakon isključenja Čekola, a potom 5 na 4 s igračem-golmanom, ali nije uspio izbjeći eliminaciju.

Nakon 3:1 u Makarskoj, Novo vrijeme Apfel je u dvorani Zrinjevac dovršilo posao protiv Osijek Kelmea s 5:2. Sjajno prvo poluvrijeme odigrala je momčad Tea Strunje i golovima Musinova u 2., Eduarda u 10. i Kazazića u 11. minuti povela 3:0. Domaćini se nisu predali, u nastavak su ušli puno agresivnije i u 27. minuti iskoristili pad koncentracije Makarana. Nospak i Peharda su učas smanjili s 3:0 na 3:2. Četiri minute kasnije Kazazić je povisio na 4:2, a prolazak u polufinale potvrdio je svojim drugim golom Eduardo u 36. minuti.