Gimnastičar Tin Srbić osvojio zlato u Parizu!

0

Hrvatski gimnastičar Tin Srbić osvojio je zlato u finalu Svjetskog kupa u Parizu. Tin je u potpunosti deklasirao konkurenciju te s visokih 14.900 bodova osvojio zlatnu medalju.

Pariško zlato šesta je najsjajnija Srbićeva medalja sa Svjetskih kupova, a više od same medalje zlatnoga sjaja vrijedi činjenica kako je Tin osvojio vrijedne bodove u borbi za odlazak na Olimpijske igre u Tokiju te odradio sjajnu pripremu za Svjetsko prvenstvo u Stuttgartu.

Bilo mi je jako teško jer su kvalifikacije i finale unutar 24 sata pa su ruke jako teške, ali dogovor s trenerom je bio da idem najjaču vježbu bez obzira na sve, i to sam i napravio. Imao sam malu grešku jer nisam uspio povezati sva četiri elementa leta, stoga je početna ocjena bila 6.3, a ne 6.5. Sve u svemu, jako sam zadovoljan odrađenim!