Hajduk izgubio, ali izborio ogled s Villarrealom!

0

Hajduk je ušao u doigravanje za Konferencijsku Europa ligu. U Guimarãesu su s 0:1 obranili poljudskih 3:1 protiv Vitorije. Za 8 dana će Hajduk biti gost španjolskog Villarreala.

Kako je prva utakmica u Splitu završila pobjedom Hajduka od 3-1, splitski sastav je prošao dalje s ukupnih 3-2 te će u 4. pretkolu igrati protiv španjolskog Villarreala.

Vitoria je povela već u 5. minuti golom Andersona, no ispostavilo se kako je to ostao jedini pogodak na utakmici. Tiago Silva je u 77. minuti preoštro startao na Krovinovića te dobio drugi žuti karton, pa je do kraja utakmice Hajduk imao igrača više.

Villarreal i Hajduk prvu će utakmicu igrati 18. kolovoza u Španjolskoj, a uzvrat je 25. kolovoza na Poljudu.