Hajduk izgubio od Rijeke na Poljudu

0

U 25. kolu Prve lige na Poljudu Hajduk je na Poljudu izgubio od Rijeke 1:3. Jedini gol za Hajduk dao je Marko Livaja u 69. minuti.

Dinamo je prvi na ljestvici s 50 bodova, drugi je Osijek sa 49, koliko ima i Rijeka, a Hajduk je četvrti sa 47 bodova.

Trener Hajduka Valdas Dambrauskas nakon utakmice je kazao: Nije lako govoriti o ovoj razočaravajućoj utakmici. Čestitam Rijeci i kolegi Tomiću na pobjedi. Utakmica nije išla kako smo očekivali, očekivali smo više, možda je i vjetar imao utjecaja, ali to nije izlika. Puno smo planirali kako igrati. Obje su momčadi igrale isti sistem i pokušavale se neutralizirati, no mi smo razočarani. Golovi su nas presjekli, nije se lako vratiti nakon toga. U drugome smo se poluvremenu pokušali vratiti, ali nije išlo. Svejedno mislim da ne trebamo paničariti, sad se moramo spremiti za sljedeću utakmicu, kazao je Dambrauskas.