Hajduk slavio u Varaždinu s 3:0

0

U 54′ je Juranović ubacio s desne strane, a Tahiraj s desetak metara nogom naciljao gredu. U 72′ još jedan penal za Hajduk na intervenciju VAR-a, opet zbog igranja rukom. Caktaš je ovaj put pogodio za 2:0. U 90′ i treći VAR penal za Hajduk zbog starta na Krekoviću. Eduok je zabio za 3:0.

U odnosu na početni sastav Tudor je napravio sve tri izmjene. Ušli su od 74′ Jakoliš umjesto Tahiraja, od 79′ Kreković umjesto Jaira i od 85′ Blagaić umjesto Caktaša.

Ranije,..

Hajduk nakon prvog poluvremena vodi u Varaždinu s 1:0.

U 42. minuti Jradi je izveo korner s lijeve strane kratko za Tahiraja koji mu je vratio loptu, a Jradi povukao prema sredini i s 15 metara pogodio po zemlji bliži kut.

U 13. minuti je Eduok pogodio stativu. U 16. je nakon provjere VAR-a dosuđen penal za Hajduk, ali je Nevistić obranio udarac Caktaša. U 30. je Eduok dao gol na pas Jaira, ali je VAR utvrdio zaleđe u začetku akcije pa je gol poništen.

Varaždin je najbolju priliku imao u 44. minuti kad je Drožđek pucao iz slobodnog udarca s 18 metara malo pored desne stative Hajdukova gola.