Hrvatska bolja od Slovenije

0

Hrvatska rukometna reprezentacija svladala je Sloveniju u Ivanić-Gradu s 31:30 u prvoj od dvije pripremne utakmice pred Europsko prvenstvo u Poljskoj. Drugu će s istim rivalom odigrati u subotu u Kopru.

Slovenija je samo dva puta povela, 9:8 i 11:10, a osmo i posljednje izjednačenje bilo je 16:16 u 35. minuti. 20 minuta kasnije, Hrvatska je imala najveću prednost, 30:24, no isključenje Brozovića i pad koncentracije hrvatskih reprezentativaca Slovenci koriste i s dva gola u posljednjoj minuti izvlače minimalan poraz.

Najefikasniji su među izabranicima Željka Babića s po 5 pogodaka bili Štrlek, Šebetić i Duvnjak, dok su momčad Veselina Vujovića predvodili Marguč i Zorman s po 6, te Mačkovšek s 5 golova. Alilović je skupio 9, Stevanović 5, a s druge strane rutiner Škof 13 obrana.