Hrvatska ispala s Eura, izgubila od Španjolske 3:5

0

Nakon nevjerojatne drame i brojnih obrata “Furija” je nakon produžetaka slomila “Vatrene” izborivši plasman u četvrtfinale.

Bila je to luda utakmica u kojoj su “Vatreni” poveli, “Furija” je uzvratila s tri gola u nizu, da bi Hrvatska golovima u 85. i 92. minuti uspjela izboriti produžetak. Nažalost, u dodatnih pola sata Španjolska je zabila dva gola za konačnih 5-3.

Tužan sam jer smo izgubili i ispali. Jer smo se vratili u utakmicu nakon gubitka 3-1. Tužan sam zbog navijača koji su bili ovdje, zbog dečki koji su dali sve od sebe svih 120 minuta da izvuku dobar rezultat – izjavio je izbornik Zlatko Dalić.- Igrali smo protiv velike momčadi koja je igrala dobro i iskoristila svoje prigode. Mi smo napravili greške kod golova, a bolje šanse smo obranili. Nismo uspjeli sačuvati energiju nakon 3-3. Nismo imali snage, puno smo se potrošili, pogotovo u prvom poluvremenu – dodao je.