Jadran bez četvrtfinala Eurokupa

0

Jadran nije izborio polufinale LEN Eurokupa. Bolji su u dvije utakmice bili vaterpolisti Marseillea. Nakon 11:10 prije mjesec dana u Splitu, u Francuskoj je bilo 7:5 (3:2, 1:1, 1:2, 2:0).

Marseille je vodio 2:0, 3:1 i 4:2, da bi Jadran preko Milardovića, Bušelića i Krapića poveo 5:4. S obzirom da je u Marseilleu palo manje golova nego u Splitu, Jadran je trebao pobjedu s barem dva gola razlike. Ali u završnih 11 minuta momčad Ivana Asića više nije dala nijedan gol. ConstantinBicari je pred kraj treće četvrtine izjednačio, a sredinom posljednje četvrtine zabio i za 6:5. Konačan omjer postavio je hrvatski reprezentativac Vukičević dvije minute prije kraja.

Uz Marseille, polufinale su izborili talijanska Verona, te mađarski Miškolci i Ferencvaroš.