Jug CO od pobjede do poraza u Moskvi

0

Iako je dugo vodio, Jug CO izgubio je od Dinama u Moskvi s 11:12 (2:1, 5:3, 2:4, 2:4) u 1. kolu A skupine vaterpolske Lige prvaka.

Vratio se Dinamo s 0:2 na 2:2, ali Jug CO je odigrao sjajno prvo poluvrijeme i zaključio ga s tri gola prednosti. Joković je u trećoj četvrtini pogodio za 8:5, ali je kod 8:6 promašio peterac pa je Dinamo uskoro izjednačio na 8:8. Poveo je Jug CO još 9:8 i 10:9, a prvu prednost domaći su stekli dvije minute i 15 sekundi prije kraja preko Latipova, 11:10. Benić je svojim četvrtim golom odmah izjednačio, a pobjednika je odlučio Latipov s igračem više 25 sekundi prije kraja. Posljednji napad za izjednačenje Jug CO nije iskoristio. Prve bodove u novoj sezoni Lige prvaka tražit će 8. studenog u Gružu protiv beogradskog Partizana.