Jug CO se u Rijeci lako obračunao s Primorjem EB

0

Jug CO ima maksimalan bodovni učinak i nakon 5. kola Triglav regionalne vaterpolske lige u kojem je u Rijeci nadigrao Primorje EB s 14:6 (5:0, 3:3, 4:1, 2:2).

Jug CO je otvorio utakmicu s 5:0, domaćoj momčadi je za prvi pogodak u mreži Bijača trebalo deset i pol minuta, a Jug CO se nakon toga odvojio na 6 pogodaka prednosti (7:1, 8:2). Dva puta bilo je i 9 golova viška na strani gostiju – 12:3 i 13:4 – da bi Primorje EB s dva gola donekle ublažilo uvjerljivi poraz.

Tri gola je dao Hrvoje Benić, po dva Joković, Rašović, Renzuto i Lozina, a po jedan Fatović, Stahor i Ivanković. Bijač je upisao tri obrane, a završne četiri minute na golu je proveo Toni Jarak. Jug će za tjedan dana u 6. kolu u Dubrovniku igrati s POŠK-om.