Kaštela ispala, Škrljevo u kvalifikacijama

0

Završena je košarkaška Liga za ostanak. Kaštela sele u A2 ligu dok će Škrljevo trenera Aramisa Naglića u dodatne kvalifikacije za ostanak s Jazinama.

U posljednjem kolu nije bilo iznenađujućih rezultata. Vrijednosnicama Osijek je za ostanak u društvu najboljih bila potrebna pobjeda protiv Jollya i sve su riješili već do poluvremena s 48:31. Škrljevo je u svojoj dvorani s 91:73 svladalo Zabok, međutim za ostanak im je trebao i poraz momčadi iz Osijeka. U utakmici bez rezultatskog značaja Alkar je u Sinju s 81:79 pobijedio Kaštela koja su na poluvremenu imala činilo se nedostižnih 16 koševa prednosti. Koš odluke postigao je Roko Dominović sekundu prije kraja,a Alkar je tako osvojio prvo mjesto u Ligi za ostanak.