Liverpool nadigrao Porto, Tottenham na novom stadionu svladao Manchester City

0

U prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka nogometaši Liverpoola su kao domaćini slavili protiv Porta s 2-0 (2-0) i stekli veliku prednost pred uzvrat za osam dana u Portugalu.

Pogotke su za Liverpool polučili Naby Keita (6) i Roberto Firmino (26). Jedini hrvatski nogometaš u večerašnjim dvobojima bio je Dejan Lovren koji je za Liverpool odigrao svih 90 minuta. Zadnji je put u Ligi prvaka zaigrao od prve minute još 28. studenog.

Nogometaši Tottenhama pobijedili su na svom novom stadionu Manchester City sa 1:0 (0:0) u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka. Vrijedan pogodak postigao je Korejac Heung-Min Son u 78. minuti.

Domaća momčad je u 58. minuti doživjela neugodan udarac. Harry Kane je stradao u srazu s Delphom koji mu je nagazio gležanj i najopasniji napadač Tottenhama morao je napustiti teren, uz pomoć liječnika i fizoterapeuta.