Modrić asistirao za prvi gol Real Madrida i dobio žuti karton

0

U 31. kolu engleske Premier lige igrali su Manchester United-Sheffield United 3:0, Newcastle-Aston Villa 1:1, Norwich-Everton 0:1, Wolves-Bournemouth 1:0 i Liverpool-Crystal Palace 4:0. Lovren je ostao na klupi Liverpoola kojeg 3 boda dijele od prvog naslova prvaka nakon 30 godina.

U 27. kolu talijanske Serie A igrali su Inter-Sassuolo 3:3, Roma-Sampdoria 2:1 i Atalanta-Lazio 3:2. Džeko je zabio oba gola za Romu za koju je Kalinić ušao s klupe u 85. minuti. Atalanta je nakon 10 minuta gubila 0:2, ali je poraz okrenula u pobjedu bez kartoniranog Pašalića. Juventus ima 66 bodova, Lazio 62, Inter 58, Atalanta 54.

U 31. kolu španjolske lige igrali su Alaves-Osasuna 0:1, Real Sociedad-Celta Vigo 0:1 i Real Madrid-Mallorca 2:0. Modrić je odigrao 70 minuta, asistirao za prvi gol i dobio žuti karton. Real je opet prvi s istim brojem bodova kao Barcelona.