NBA: Bogdanović 14, Hezonja 2 poena

0

Odigrano je šest NBA utakmica. Cleveland je Quicken Loans Areni sa 107:87 nadigrao Brooklyn, poluvrijeme 63:39.

Bojan Bogdanović je za Netse postigao 14 poena uz 5 skokova i 3 asistencije za 24 minute. LeBron James je predvodio Cavalierse s 24 koša i 11 aistencija. Orlando je u gostima sa 114:94 pobijedio Indianu koja se bori za ulazak doigravanje. Magic je odigrao sjajno drugo poluvrijeme i nije dao nikakvu šansu favoriziranim Pacersima. U borbi za play off Chicago je sa 103:100 Toyota Centeru dobio Houston. Pred kraj treće četvrtine Rocketsi su imali plus 14 ali su Bullsi predvođeni Crnogorcem Nikolom Mirotićem odigrali fantastičnu posljednju četvrtinu koju su dobili s 32:20. Mirotić je zabio 28 koševa, Jimmy Butler 21 poen.

Oklahoma City je sa 119:117 košem Adamsa 26 sekundi prije kraja pobijedila oslabljenje Los Angeles Clipperse koji su bili bez Paula, Jordana, Redicka, Piercea i Griffina. Austin Rivers i Jamal Crawford su postigli po 32 koša dok je za Thunder Kevin Durant postigao 31 poen. New Orleans je sa 101:95 svladao Denver, a Portland sa 116:109 Boston.