NBA: Hezonja 14, Bogdanović 12 poena

0

Orlando je i drugi put u dva dana dobio Atlantu našeg trenera Nevena Spahije.

Sinoć u Philips Areni Magic je nadoknadio minus 20 iz prve četvrtine, ušao u produžetak i na kraju slavio sa 117:110. Mario Hezonja je na parketu proveo 32 minute i postigao 14 koševa uz 9 skokova i tri asistencije. Nikola Vučević je 25 od ukupno 28 koševa zabio u drugom poluvremenu a zanimljivo je spomenuti da su gosti prvi put poveli 96:94 tricom Hezonje tri pol minute prije kraja regularnog dijela. Brooklyn je upisao i drugu zaredom domaću pobjedu. Svladali su Denver sa 105:104 tricom Joea Johnsona sa zvukom sirene. Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović utakmicu je završio s 12 poena i 2 asistencije za 22 minute. Minnesota je Target Centeru sa 102:116 izgubila od New Orleansa, a Damjan Rudež je u 9 minuta ostao bez učinka.