NBA: Teletović za trijumf Phoenixa

0

Odigrano je devet NBA utakmica a u šest su slavili gosti. Reprezentativac BIH Mirza Teletović 0.3 sekundi prije kraja pogodio je za 103:101 Phoenixa je u United Centeru protiv Chicaga.

To je deveta pobjeda Sunsa u sezoni i trenutno se nalaze na devetom mjestu Istočne konferencije. Damjan Rudež nije igrao za Minnesotu koja je poražena od Los Angeles Clippersa sa 110:106.

Portland je 17 sekundi prije kraja imao 88:84 protiv Milwaukeea koji je serijom 6-0 zaključio utakmicu. Toronto je u zadnjoj četvrtini slomio otpor LA Lakersa, New Yorku protiv Dallasa nije pomoglo ni 28 poena Latvijca Kristapsa Porzingisa dok je Washington u gostima nadigrao Miami za koji je Wade postigao 26 koševa. San Antonio se poigrao s Philadelphiom koja da nastupa u Euroligi vjerojatno ne bi bila ni blizu drugog kruga. Na poluvremenu su Spursi vodili 65:29.