Prva HNL: Hajduk -Gorica 1:1

0

Hajduk je u 13. kolu HNL-a odigrao 1:1 na gostovanju protiv Gorice.

Gorica je povela već u 14. minuti golom Atiemwena .  Hajduk je  uspio zabiti za 1:1 u 32. minuti. Strijelac je bio Jairo.

U 43. minuti kapetan Gorice Igor Čagalj dobio je crveni karton nakon brutalnog starta nad Bradarićem, pogodio ga je kopačkom iznad koljena.
Do kraja susreta Hajduk  s igračem više nije uspio zabiti za pobjedu. Gorica je došla do gola iz jedinog udarca prema golu Blaževića, a Hajduk je pucao osam puta, od toga sedam pokušaja otišlo je u okvir gola Kahline.

Pripadnici Torcide njih 500 ostalo je ispred stadiona Gorice, jer je samo njih 200 imalo karte a klub domaćin ostale ulaznice nije pustio u prodaju.

Nakon 13. kola Hajduk je šesti s 13 bodova i utakmicom više od prvog pratitelja Slaven Belupa. Gorica je četvrta s 23 boda.