Rezultati Lige prvaka

0

Odigrano je pola trećeg kola nogometne Lige prvaka. U skupini A Club Brugge -Manchester City  1:5 i Paris Saint Germain -Leipzig  3:2. Mbappe je u 9. poveo, gosti preokrenuli, a Messi u 67. i 74. donio pobjedu Parižanima. U međuvremenu je u 70. Gvardiol s klupe ušao za Leipzig  koji je i dalje bez boda. Pariz ima 7, City  6, Brugge  4.

U skupini B Porto-Milan 1:0, Rebić zbog ozljede nije igrao za goste, i Atletico  Madrid-Liverpool  2:3. Liverpool  je u 13. minuti poveo 2:0, Griezmann  do poluvremena s dva gola izjednačio pa u 52. dobio crveni karton. Salah je iz penala u 76. donio gostima pobjedu, a VAR je u 82. poništio penal za Atletico  na čijoj je klupi ostao Vrsaljko. Liverpool  ima svih 9 bodova, Atletico  i Porto po 4, Milan je na nuli.

U skupini C Bešiktaš-Sporting 1:4 i Ajax-Borussia Dortmund 4:0. Vida je igrao za Bešiktaš, rukom je skrivio penal za 1:3 u završnici prvog poluvremena. Pongračić je za Borussiju ušao u 79. minuti kad je već bilo 4:0. Ajax ima 9 bodova, Borussia 6, Sporting 3, Bešiktaš 0.

U skupini D Inter-Šerif 3:1 i Šahtar Donjeck-Real Madrid 0:5. Perišić i Brozović su odradili 85 minuta za Inter, Modrić 78 uz jednu asistenciju za Real. Šerif i Real imaju po 6 bodova, Inter 4, Šahtar 1. Večeras će se igrati u ostale četiri skupine.