Hrvatska u polufinalu Svjetskog prvenstva !

0

Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskog nogometnog prvenstva, pobijedivši u jedanaestercima Rusiju 4:3.

Nakon 90. minuta rezultat je bio 1-1, a potom je Domagoj Vida u 101. minuti  zabio za vodstvo Hrvatske, a Fernandez u 114. izjednačio za Ruse.  U jedanaestercima pogotke za Hrvatsku postigli su Modrić, Vida, Brozović a odlučujući gol dao je Rakitić.

Hrvatska će u polufinalu u srijedu igrati protiv Engleske.

Na stadionu u Sočiju je oko 45 tisuća navijača, među kojima pet tisuća Hrvatskih.

Ranije….

Hrvatska i Rusija izjednačene su 2:2 u 114. minuti produžetaka, pogotkom Fernandesa. Igraju se jedanaesterci.

Ranije…

Hrvatska je u produžecima povela protiv Rusije 2:1, pogotkom Vide u 101. minuti.

Ranije…

Hrvatska i Rusija odigrale su izjednačeno 1:1 u regularnom vremenu utakmice za plasman u polufinale Svjetskog prvenstva, te će se igrati produžeci.

Ranije…

Hrvatska je izjednačila protiv Rusije 1:1. pogotkom Kramarića u 41. minuti.

Ranije…

Rusija je u Sočiju povela protiv Hrvatske 1:0, pogotkom  najboljeg ruskog nogometaša Čeriševa u 31. minuti.

Ranije….

Hrvatska  u Sočiju igra protiv  Rusije najvažniju utakmicu  u posljednjih 20 godina, za plasman u polufinale Svjetskog nogometnog prvenstva. Na stadionu je 5 tisuća hrvatskih navijača i 45 tisuća Rusa.

Prođe li Rusiju, Hrvatska će u polufinalu igrati protiv Engleske koja je pobijedila Švedsku 2:0.