Sandri Perković zlato

0

Sandra Perković očekivano je osvojila zlatnu medalju u bacanju diska na Mediteranskim igrama u Tarragoni. Za to joj je bio dovoljan jedan ispravan hitac, 66 metara i 46 centimetara u prvoj seriji.

Druga je bila Portugalka Liliana Ca sa 60.05. Drugo je to zlato za Hrvatsku u Tarragoni nakon Amara Musića u dizanju utega i deveta medalja uz četiri srebra i tri bronce.

Boćar Marino Milićević je s drugim rezultatom ušao u polufinale brzinskog izbijanja, dok je Carrolina Bajrić kod djevojaka bila peta, jedan pogodak od polufinala.

Golfer Marko Stepinac okončao je natjecanje na diobi 19. mjesta. Boksač Leo Cvjetković izgubio je u četvrtfinalu lakoteške kategorije od Alžirca Houmrija s 0:5. Odbojkaši na pijesku Marin Jerčić i Josip Pribanić u prvom su nastupu u skupini izgubili od ciparskog para Knežević/Apostolou s 1:2.