Šokantan poraz Hajduka od posljednje plasiranog Rudeša

0

U utakmici 15. kola Prve HNL Rudeš je senzacionalno pobijedio Hajduk na Poljudu sa 3-2 (0-2).

Hajduk je na Poljudu protiv Rudeša igrao za drugo mjesto na ljestvici, vodio je nakon prvih 45 minuta s 2:0 golovima Borje Lopeza (15) i Ohandze (21) i imao totalnu kontrolu protiv zadnje momčadi lige, a onda je  Rudeš u nastavku zabio tri gola i pobijedio!

Entrena je svojim prvim golom u 61. minuti smanjio na 2:1, a nakon što je Teklić u 67. promašio stopostotnu šansu za 3:1, uslijedila je kazna jer je Budimir u 69. izjednačio na 2:2.

Do kraja dvoboja igralo se potpuno otvoreno, a na kraju je u takvoj igri do pobjedničkog pogotka stigao Rudeš, a drugi gol Entrena je postigao u 88. minuti.

Rudeš je ostao posljednji, ali sada ima 11 bodova, odnosno dva manje od Istre 1961 i Cibalije, dok je Hajduk ostao četvrti sa 25 bodova, koliko ima i treća Rijeka koja ima utakmicu manje.

Prije samog početka utakmice, Torcida je izvjesila transparente protiv aktualne Uprave, a nakon što su igrači Rudeša u samo osam minuta zabili dva gola i izjednačili rezultat, a potom i pobijedili momčad Hajduka,  bijesna Torcida je počela skandirati : “Uprava odlazi”,  ‘Srami se Hajduče”,”Dobit ćete batine”, “Vi niste Hajduk”,” Totalna šteta”…

U drugom susretu dana Istra 1961 je također kao gost svladala Cibaliju sa 4-1 (3-0).