Split popio osmicu od Dinama!

0

RNK Split je u posljednjoj pripremnoj utakmici, odigranoj u austrijskom Jenbachu, izgubio od prvaka Ukrajine, kijevskog Dinama, s 2:8 (0:5)!

U prvom poluvremenu je tri gola u Splitovu mrežu strpao Garmash, a po jedan pogodak dodali su Yarmolenko i Gonzalez. U otvaranju drugog poluvremena Garmash je zabio svoj četvrti, a Yarmolenko svoj drugi pogodak za 0:7. Split je ublažio rezultat s dva gola koja su postigli Samac u 60. i Ivan Jukić u 76. minuti susreta. Dvije minute kasnije, konačan rezultat postavio je Morozyuk.

Bila je to posljednja utakmica u sklopu Splitovih priprema u Sloveniji i Austriji. Momčad se nakon utakmice vratila u Split gdje će za tjedan dana (subota, 16. srpnja, 21 sat) igrati dvoboj 1. kola nove sezone HNL-a s Rijekom.