Split Tommy pao u produžetku, Futsal Dinamo izborio majstoricu

0

Split Tommy nije uspio u dvokoraku izboriti finale Hrvatske malonogometne lige. Futsal Dinamo je u Kutiji šibica u Zagrebu nakon produžetka slavio s 3:2.

Nakon što je u prvoj utakmici na Gripama slavio s 4:2, Split Tommy pokušao je već u Zagrebu osigurati finale. I bio je na dobrom putu nakon što je Josip Suton već u drugoj minuti zabio za vodstvo gostiju. Na gol Split Tommya vratio se oporavljeni Žarko Luketin i čuvao svoju mrežu sve do 7 minuta prije kraja kada je Penava izjednačio. Nošen bučnom podrškom prepunih tribina, Futsal Dinamo je u 36. minuti došao i do vodstva zahvaljujući Horvatu. Grcić je ušao kao peti igrač umjesto Luketina, a u posljednjim sekundama Suton je dao svoj drugi gol i odveo utakmicu u produžetak od dva puta po 5 minuta. Na isteku prvog dijela produžetka, Kristian Čekol donio je Futsal Dinamu novu prednost, koju su igrači Miće Martića uspjeli sačuvati do kraja.

Tko će biti protivnik aktualnog prvaka Nacional Zagreba u finalu prvenstva Hrvatske doznat ćemo u utorak ili srijedu na Gripama, a već za vikend odigrat će se u Zagrebu i prva od mogućih pet utakmica finalne serije.