Rijeka – Hajduk 1:1

0

U derbiju 3. kola Prve HNL Hajduk je u gostima kod Rijeke odigrao 1:1. Domaćini su poveli golom Puljića u 62. minuti, Hajduk izjednačio golom Caktaša iz jedanaesterca u 87. minuti.

Hajdukov trener Željko Kopić nakon remija na Rujevici je rekao kao je utakmica bila izuzetno zahtjevna te da su prvih 20-25 minuta bili dobri, ali im je nedostajao kvalitetniji pas prema naprijed.’ U drugom poluvremenu je Rijeka kontrolirala igru, a mi smo na jednu individualnu akciju osvojili bod. Rijeka je bila bolja momčad, ali mi smo išli maksimalno i to nas je na kraju nagradilo bodom.’

U četvrtakHajduk očekuje uzvrat protiv Steaue.

‘ Velik broj igrača nam je opterećen u kontinuitetu, do četvrtka ćemo odabrati najbolju moguću momčad. Vjerujem da ćemo proći, a i Rijeci u četvrtak želim uspješnu europsku utakmicu.’

Trener Rijeke Matijaž Kek: ‘Tijek susreta je bio očekivan, s puno duela i agresije. Ne znam je li Hajduk jednom ili dva puta pucao po golu, ali došao je do boda. Mi smo imali puno više prilika, ali ne broje se šanse nego golovi.’

Nezadovoljan je suđenjem:’ Ne mogu biti zadovoljan, a ostalo je bolje da ne komentiram. Gospodinu koji ima FIFA znak mislim da odluka nije bila na mjestu, nadam se da će biti korektan, te i sam to uvidjeti. Ali mi smo tu utakmicu prije trebali riješiti. Razočaranje je veliko, bila je velika želja za pobjedom, ali vjerojatno ćemo u prvenstvu gledati još takvih utakmica.