Anđela Mužinić izgubila u polufinalu parastolnoteniskom prvenstvu

0

Danas je u Pekingu na Otvorenom parastolnoteniskom prvenstvu Kine u polufinalu kategorije 3. hrvatska ponajbolja stolnotenisačica Anđela Mužinić izgubila od Kineskinje Xue Juan s 1:3.

Naravno da nije sramota izgubiti od ponajbolje Kineskinje i osvajačice zlatne medalje s POI u Riju. Osvojila sam broncu te sam samim time zadovoljna. Kako sam već ranije najavila da je ovo za mene kontrolno natjecanje za Svjetsko prvenstvo u Celjuu listopadu, moja igra bila je na nivou mojih 90% mogučnosti te vjerujem da imam dovoljno prostora za daljni napredak“ izjavila je Anđela Mužinić.

Njena kolegica u ekipnom djelu Helena Dretar Karić također je osvojila broncu porazom od Li Qian s 2:3. Li Qian  bila je osvajačica kineskog srebra na POI u Riju.

Treča naša predstavnica Mirjana Lučić nije prošla grupu u kategoriji 10. Od 27. kolovoza do 03. rujna na Otvorenom međunarodnom prvenstvu Kine nadmeće se preko 300 stolnotenisačica i stolnotenisača.