Hajduk izgubio od Osijeka na Gradskom vrtu

0

Nogometaši Hajduka izgubili su od Osijeka u Gradskom vrtu u utakmici 6. kola HT Prve lige rezultatom 1:0.

Domaćini su golom u 34. minuti osigurali prednost, a do kraja utakmice Hajduk nije izjednačio. Nije im pomogao ni slobodni udarac na 20 metara u 90. minuti, kao ni četiri minute sudačke nadoknade da dvoboj s Osijekom završe izhednačeno.

OSIJEK: Ivušić, Majstorović, Šutalo, Škorić, Šorša, Pilj,  Žaper, Kleinheisler, Bočkaj, Mance, Marić. Klupa: Malenica, Silva, Tomelin, Kamenar, Lopa, Dugandžić, Špoljarić, Alves, Lončar

HAJDUK: Ljubić, Juranović, Ismajli, Simić, Dolček, Hamza, Nejašmić, Kalik, Caktaš, Eduok, Jairo. Klupa: Blažević, Svatok, Beširović, Delić, Tahiraj, Čolina, Vušković, Dellova, Teklić, Jradi