Mladi Vatreni nastavili pobjednički niz

0

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija u šestom je kvalifikacijskom nastupu za Euro do 21 godine ostvarila šestu pobjedu. U Ried im Innkreisu je nadigrala Austriju s 3:1. Norveška je slavila u Azerbajdžanu s 2:1.

Hrvatska ima svih 18 bodova, Norveška 15, a Austrija s utakmicom više 12. Sljedeću će utakmicu Hrvatska odigrati 25. ožujka opet s Austrijom, ali na domaćem terenu.

U 14. minuti je Lukas Kačavenda s 25 metara pogodio za 1:0. U 41. je Sučić izveo slobodni udarac, Franjić je pucao glavom, lopta se odbila od stative i prošla crtu prije intervencije austrijskog vratara. U 55. je Luka Sučić iz kaznenog udarca koji je izborio Antonio Marin povisio na 3:0. Za Austriju je zabio s 20 metara Schmid sredinom drugog poluvremena.