Hajduku samo bod u Kranjčevićevoj

0

Prekinut je pobjednički niz Valdasa Dambrauskasa. Hajduk je s Lokomotivom u Zagrebu odigrao 3:3. Bijeli su dominirali, a pobjede su ih koštala dva autogola.

Lokomotiva je povela autogolom Eleza u 11′ minuti. Izjednačio je Livaja u 34′. U 63′ je Aliyu ubacio s desne strane, a Marić zabio za 2:1.

U samo 4 minute, od 77. do 81., Hajduk je minus pretvorio u plus. Oba puta je akciju počeo Livaja, oba puta je s druge stative zabio Mlakar. Za prvi gol mu je s desne strane kaznenog prostora asistirao Ljubičić, a za drugi s lijeve Biuk.

U 86′ je autogol dao Katić. Sudac Pejin je nadoknadio samo 3 minute izgubljenog vremena. Nije svirao očiti prekršaj na Livaji na 20 metara od gola, a ni kazneni udarac nakon što je Cipetić šakom izbio loptu ispred Biuka.