NBA: Hezonja bolji od Rudeža

0

Odigrano je 10 NBA utakmica. Mario Hezonja je postigao 2 poena uz po 2 skoka i asistencije za Orlando koji je u Amway Centeru sa 104:101 pobjedio Minnesotu.

Damjan Rudež za Timberwolvese opet nije ulazio u igru. Od 12 utakmica ove sezone sedam nije odigrao ni minute a u preostalih pet na parketu je prosječno provodio 4,6 minuta. Očito je da trener Sam Mitchell na Rudeža ne računa. Bojan Bogdanović je gotovo 18 minuta ubacio tek dva poena za Brooklyn koji je poražen u gostima kod Charlotte Hornetsa sa 116:111. Netsi su vrlo loše ušli u sezonu, omjer pobjeda i poraza im je 2-10.

Indiana je u Wells Fargo Centeru razbila Philadelphiu uz 34 poena Paula Georgea, Atlanta Nevena Spahije je svladala Sacramento i drži treće mjesto Istočne konferencije. James Harden je postigao 45 poena uz 11 asista i 8 skokova u pobjedi Hosutona protiv Portlanda dok je Russell Westbrook s 43 koša, 8 asitencija i 9 skokova predvodio OKC do trijumfa nad New Orleansom.