Hezonja 8 koševa, Orlando do 14 pobjede

0

Odigrano je čak 12 NBA utakmica. Orlando je u Amway Centeru sa 113:98 svladao Charlotte a Mario Hezonja je za 12 minuta igre postigao 8 poena (trice 2-3) uz 4 skoka i asistenciju.

Magic je s 14 pobjeda i 11 poraza na sedmom mjestu Istočne konferncije. Brooklyn je na svom parketu poražen od Miamia sa 104:98 a Bojan Bogdanović je odigrao slabo – 40 minuta, 8 poena i 5 skokova, šut 3-8. Netsi su očajni ove sezone, imaju tek 7 pobjeda uz 18 poraza i pretposljednji su u konferenciji.

Minnesota je izgubila u Madison Square Gardenu od New Yorka sa 107:102 a Damjan Rudež  za šest minuta provedenih na parketu nije postigao koš. Indiana je u drugom poluvremenu sa 62:34 razbila Dallas i stigla do 15 pobjede. Detroit je uz 31 koš Kentaviousa Caldwella-Popea sa 119:116 dobio Boston kojemu nije pomoglo ni 38 poena Isaiaha Thomasa.

Atlanta našeg trenera Nevena Spahije nije imala problema s najlošijom momčadi lige Philadelphiom, Chicago je bio bolji od Memphisa dok je San Antonio protiv Washingtona stigao do osme pobjede u zadnjih devet utakmica. Klay Thompson je pogodio 8 od 13 trica za ukupno 43 poena a Golden State je s 25 koševa razlike razbio Phoenix. Warriorsi su na 25-1.