Hrvatice poražene od Srbije

0

Hrvatska ženska vaterpolo reprezentacija u drugom je nastupu na Europskom prvenstvu u Beogradu izgubila od domaćina Srbije s 4:8 (3:1, 0:2, 1:3, 0:2).

Naše djevojke su odlično odigrale prvu četvrtinu i nakon prvih osam minute imale prednost od 3:1, s dva gola Emmi Miljković i sjajnom šraubom Tereze Balić. U ostale tri četvrtine dale su samo jedan gol, što ih je odvelo u poraz. Nakon dvije četvrtine bilo je 3:3, sredinom treće je Ivana Butić pogodila za 4:5, a rezultat se lomio kod 4:6. Mreže su punih sedam minuta mirovale na obje strane, da bi Srbija s dvije konte riješila utakmicu u svoju korist. Hrvatska će slijedeću utakmicu igrati u petak u 11.00 sati protiv Italije koja je najbolja reprezentacija u skupini uz Španjolsku.