Hezonja 16 poena, Rudež 8, Bogdanović 7

0

Vrlo uzbudljivu utakmicu u Chesapeake Energy Areni odigrali su Oklahoma City i Orlando. Na kraju su slavili domaćini vrlo teškom tricom Kevina Duranta pola sekunde prije kraja za 117:114.

Do zadnjih trenutaka se vodila prava bitka na parketu, niti jedna momčad nije stvorila veliku razliku a po običaju kada je najpotrebnije stvari u svoje ruke uzeo je Durant koji je utakmicu završio s 37 poena. Russell Westbrook je ostvario triple-double 24 poena, 19 skokova i 14 asistencija. Kod Magica Mario Hezonja odličan, za 19 minuta 16 koševa, trice 4-6, 4 asistencije i jedan skok.

Bojan Bogdanović je za 20 minuta dao 7 poena za Brooklyn koji je ubilježio i deseti poraz u zadnjih jedanaest utakmica. Indiana je slavila sa 114:100 a utakmica je riješena već do poluvremena. Veliko iznenađenje u Los Angelesu. Minnesota je uz 31 poen Andrewa Wigginsa sa 108:102 dobila Clipperse. Kod Timberwolvesa Damjan Rudež za 18 minuta 8 koševa uz stopostotan šut. Atlanta našeg trenera Nevena Spahije razbila je u gostima Philadelphiu sa 124:86 a čak osmorica igrača su imala dvoznameknasti broj koševa.

Golden State je upisao 45 pobjedu u sezoni a Stephen Curry je postigao 51 koš, trice 11-16. Washingtonu nije pomogao ni učinak sezone Johna Walla, 41 koš uz 10 asistencija. Charlottea je sa 106:97 pobijedila Cleveland koji je na omjeru 35-13. Treću četvrtinu Hornetsi su dobili s 33:17.