NBA: Hezonja 3 koša, Orlando opet uzgubio

0

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja postigao je 3 poena uz 7 skokova i asistenciju za za 17 minuta, a njegov Orlando je poražen u TD Gardenu od Bostona s 96:107.

Dvije i pol minute prije kraja Magic je bio na minus četiri ali su Avery Bradley i Isaiah Thomas odveli Celticse u mirne vode. Boston je trenutno peti u Istočnoj konferenciji, bori se treće mjesto ali isto tako serijom poraza može se dovesti u situaciju da ne izbori doigravanje.

San Antonio je poražen u gostima od Charlottea s 88:91 i tako je prekinuo niz od šest pobjeda, točnije do sinoć je od zadnjih 15 utakmica dobio 14. Zanimljivo, Spursi su na početku druge četvrtine vodili s 30:7 ali su uporni Hornetsi predvođeni Jeremyom Linom, koji je postigao 29 koševa načinili neočekivani preokret. Mills i Green su promašili trice za produžetak.

LeBron James je ostvario triple double – 33 koša 11 asistencija i 11 skokova, a Cleveland je razbio Denver. Indiana se lako obračunala s Philadelphijom, Detroit je košem Drummonda dvije sekudne prije kraja minimalno dobio Milwaukee, dok je Washington u zadnjoj četvrtini slomio otpor Atlanta Hawksa u Philips Areni. Golden State je 63. pobjedu u sezoni ostvario na gostovanju kod Minnesote. Damjan Rudež nije igrao za Timberwolvse.