Nikola Kalinić dao gol Interu

0

Nogometaši Intera na San Siru su pobijedili Fiorentinu sa 4:2 u posljednjoj utakmici 14. kola Serie A.

Domaćin je fantastično otvorio dvoboj i već nakon 19 minuta imao je vodstvo od 3:0. Strijelci su bili Brozović, Candreva i Icardi, samo da bi u 37. minuti Nikola Kalinić smanjio na 3:1, a Iličić u 62. minuti postigao drugi gol za sastav iz Firenze. Konačan rezultat postavio je svojim drugim pogotkom Icardi u 91. minuti. Od 45. minute gosti su igrali s igračem manje zbog isključenja Rodrigueza.

Za Inter su Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali cijelu utakmicu, isto kao i Nikola Kalinić i Milan Badelj za Fiorentinu, dok je Hrvoje Milić zamijenjen u 46. minuti.

Ivan Strinić je odigrao svih 90 minuta za Napoli koji je na svom terenu remizirao 1:1 sa Sassuolom. Marko Rog po običaju nije ulazio u igru.

Na ljestvici vodeći je Juventus s 33 boda, Roma i Milan imaju po 29, a Lazio i Atalanta po 28 bodova. Napoli je sedmi s 25 bodova, Inter osmi s 21-dnim bodom,a Fiorentina deveta s 20 bodova. U sljedećem kolu su čak tri derbija, LazioRoma, JuventusAtalanta i NapoliInter.