Split – Hajduk 1:1

0

U 21. kolu Hrvatske nogometne lige u gradskom derbiju Split i Hajduk  odigrali su neriješeno 1:1. prvo poluvrijeme bilo je bez golova.Susret je pratio novinar Radio Dalmacije Marin Mrduljaš. Mislim da je to realan rezultat, jer Hajduk je na kraju potpuno pritisnuo Split i mogli su doći i do pobjede, ali ostalo je 1:1. Ivan Pešić u 76. minuti iskoristio je asistenciju Jovanovića, rutinski je matirao Dantea Stipicu, vratara Hajduka, i onda je Ante Erceg, 7 minuta kasnije, u 83. minuti zabio glavom za 1:1, nakon ubačaja Nikole Vlašića s lijeve strane, izvijestio je Mrduljaš.

Hajduk je ostao dužan svojim igračima, nisu igrali ni upola onako kao u pripremnom razdoblju pa trener Joan Carrillo ne može biti zadovoljan, ne toliko rezultatom, koliko prikazanom igrom. Bruno Akrapović uspio je u svom prvom nastupu na klupi Splita uzeti bod. I Split i Cibalia imaju po 9 bodova i vodit će ‘mrtvu utrku’ do samoga kraja za ostanak u društvu najboljih hrvatskih nogometnih klubova, kazao je nakon susreta u svom izvješću Marin Mrduljaš