Split- Inter 0:0

0

Split i Inter Zaprešić odigrali su bez golova 0:0 na Parku mladeži u 25. kolu Hrvatske nogometne lige. Inter je tako na osmom mjestu ostao 7 bodova ispred Splita.

Moramo biti zadovoljni kad vidimo neke šanse koje je protivnik imao. Imali smo i mi par njih, pogotovo u toj zadnjoj turbulentnoj minuti, oni imaju zicer, nakon toga imali bi i mi da Peša bolje primi loptu. Ali razveselilo me to što smo nekoliko puta spustili loptu, razigrali preko više stanica, imali smo i dvije stopostotne šanse. Ali ne veseli me da protivnik u prvoj minuti ima stopostonu šansu, tu smo zaspali.
 Puno trke i borbe na teškom terenu, zaslužen bod za obje momčadi – rekao je trener Splita Bruno Akrapović.

Trener Intera Samir Toplak nakon utakmice je rekao : Točno onakva utakmica kakvu smo očekivali, zadovoljan sam planom igre, organizacijom, pogotovo prema natrag.
Danas utakmicu nisu dobili ofenzivci, nisu osjetili krv, imali smo tri dobra zicera zbog čega možemo žaliti. Ali, nakon svega mogu biti zadovoljan, Split je ostao iza nas, a u daljnjem natjecanju im želim svu sreću.