Solin ostao pet minuta od prvoligaških kvalifikacija

0

Pet minuta dijelilo je Solin od ulaska u kvalifikacije za 1. Hrvatsku nogometnu ligu, ali će protivnik Cibalije 4. i 7. lipnja ipak biti Gorica koja je izvukla 1:1.

Poveo je Solin u Velikoj Gorici u 15. minuti, kada je domaći vratar Kahlina, u pokušaju da izbije loptu, pogodio Ivana Perkovića. Lopta se od Perkovića odbila u stativu, pa mu se vratila u noge i iz drugog ju je pokušaja uspio ugurati preko crte gola. Branio se Solin organizirano, vrebao priliku iz (polu)kontri, propustio veliku priliku u 84. minuti, da bi Višić u 87. ipak kapitulirao. U gužvi u kaznenom prostoru Solina najbolje se snašao Ante Radoš, lopta je kroz solinski blok nekako prešla crtu gola i Gorica je došla do boda koji ju je ostavio na drugom mjestu. Solin je sezonu završio kao treći.