3. HNL Jug: Neretvancu derbi

0

U derbiju 15. kola Treće Hrvatske nogometne lige Jug Neretvanac je u gostima s 3:2 pobjedio Zmaj iz Blata. Domaćini su golovima Šeparovića i Cicijelja sve do 50. minute vodili 2:0 samo da bi Mihaljević, Lončar i Štimac s tri gola u narednih dvadesetak minuta napravili veliki preokret. Neretvanac se tako primakao tituli jesenskog prvaka koju može potvrditi već u slijedećem kolu kada u Opuzen stiže Croatia. Solin je u gostima pobijedio Primorac 1929 s 3:0. Strijelci su bili Kapetanović, Hajder i Pavlinović dok su u Zmijavcima Croatia i makarski Zmaj odigrali 2:2.