Bogdanović 18 koševa, Netsi dobili OKC

0

Za veliko iznenđenje pobrinuo se Brooklyn koji u Barclays Centeru sa 116:106 svladao Oklahoma City. To je Netsima 12 pobjeda u sezoni a Thunderu 13 poraz.

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović je za gotovo 29 minuta na parketu postigao 18 poena, trice 4-6, uz po 3 skoka i asistencije. Kevin Durant je utakmicu završio s 32 poena uz 10 skokova i 7 asistencija a Russel Westbrook s 27 poena, 11 skokova i 7 asista. Unatoč sjajnim statistikama te dvojice igrača Oklahoma nije bila blizu trijumfa.

James Harden je predvodio Houston do 24 pobjede u sezoni. Ostvario je triple- double, 23 koša, 15 skokova i 10 asistencija. Trevor Ariza je postigao 29 koševa i to je bilo dovoljno da se dobije Dallas za kojeg je Chandler Parsons postigao 31 koš. Rocketsi su zadnju četvrtinu dobili s 31:19.Toronto je u potpunosti nadigrao Los Angeles Clipperse, druga četvrtina 35:15. To je Raptorsima osma pobjeda u nizu. Boston nije imao nikakvih problema u Wells Fargo Centeru protiv Philadelphie. Utakmice je riješena do poluvremena.