Čilić poražen od Ramosa Vinolasa

0

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić poražen je u četvrfinalu ATP Masters 1000 turnira u Monte Carlu od Španjolca Alberta Ramosa Vinolasa sa 2:6, 7:6 (5) i 2:6 nakon dva i pol sata igre.

U prvom setu potpuna dominacija Španjolca koji je dva puta oduzeo servis Čiliću. U sedmom gemu drugog seta Ramos čini break i vrlo brzo dolazi do 5:3. Kod 5:4 je servirao za meč ali je Čilić konačno oduzeo servis svom protivniku i kod 6:5 je čak imao set loptu. Odluka je ipak pala u tie breaku u kojem je naš igrač s 3:5 došao do 7:5. Sjajno je Čilić otvorio set odluke, poveo je 2:0 i imao break loptu za 3:0. Nakon toga uslijedio je potpuni i neshvatljivi raspad, šest gemova u nizu osvaja Ramos i zasluženo dolazi do plasmana u polufinale ovog prestižnog turnira. Ovo je bio njihov peti međusobni dvoboj i druga pobjeda Španjolca.