Dobar učinak naših igrača u prvom kolu UEFA Europa lige

0

Hrvatski nogometaši su imali zapažen učinak u prvom kolu UEFA Europa lige.

Bivši igrač Zadra i Hajduka Marin Ljubičić zabio je u 93. minuti za 3:2 u pobjedi Slovana iz Bratislave s 4:2 protiv turskog Bešiktaša za koji je cijelu utakmicu odigrao Domagoj Vida. Deset minuta prije je ušao s klupe. Josip Brekalo je zabio i asistirao u pobjedi Wolfsburga s 3:1 protiv Oleksandrije. Nikola Vlašić je asistirao za vodeći gol CSKA Moskve na gostovanju kod bugarskog Ludogoreca koji je u drugom poluvremenu okrenuo 0:1 u 5:1. Nikola Kalinić odradio je zadnjih dvadeset minuta u pobjedi Rome s 4:0 protiv turskog Bašakšehira. Manchester United je s 1:0 svladao Astanu za koju je cijeli susret odradio Marin Tomasov. Borna Barišić je odigrao svih 90 minuta u pobjedi Rangersa protiv Feyenoorda s 1:0.