Hajduk Harija Vukasa slavio u Osijeku

0

Nakon što je u prethodnih 10 gostovanja na stadionu Gradski vrt ostvario samo jednu pobjedu, Hajduk je svladao Osijek s 2:1.

Utakmica je odlučena u završnih 15 minuta prvog poluvremena. U 34. je Gyurcso izveo slobodni udarac s desnog krila, a Jairo na drugoj stativi s 5 metara glavom pogodio mrežu. U sljedećoj je akciji Jairo dva puta pucao, Lončar je oba udarca blokirao, ali je drugi put to napravio rukom. Caktaš je realizirao kazneni udarac za 2:0. Osijekov je pogodak bio vrlo sličan Hajdukovom. Kleinheisler je izveo slobodni udarac s lijevog krila, a na drugoj stativi je Jugović zabio glavom.

Hajduk je nastupio u sastavu: Posavec – Todorović (od 76. Jakoliš), Ismajli, Vušković, Čolina (od 76. Dolček) – Jurić, Čuić (od 76. Nejašmić), Jradi, Caktaš (od 88. Dimitrov) – Gyurcso, Jairo (od 84. Mujakić).