Hajduk ispao iz Hrvatskog nogometnog kupa!

0

U derbiju osmine finala Gorica je na svom travnjaku pobijedila Hajduk sa 2:1 i po prvi put u svojoj povijesti stigla do četvrtfinala Kupa, dok je Hajduk tek treći put ispao već u osmini finala.

Domaćin je poveo 64. minuti sjajnim golom Kristijana Lovrića iz slobodnog udarca sa 25 metara, a korak bliže pobjedi domaćin je stigao u 85. minuti kada je Joey Suk iz kontre zabio za 2:1. Tračak nade Hajduku je donio Stanko Jurić u 88. minuti, no više od toga nije išlo.

Nogometaši Dinama  izborili su plasman u četvrtfinale hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su na stadionu Kantrida pobijedili Opatiju 3:0, dok je Gorica u najzanimljivijem susretu osmine finala srušila Hajduk pobijedivši sa 2:1.

Plasman u četvrtfinale izborili su i Lokomotiva, Slaven Belupu, Inter i Šibenik.