Hajduk – Istra 4:0!

0

Hajduk je u 22. kolu HNL-a protiv Istre, šestu momčad lige, ostvario pobjedu i to s 4:0 te tako zadržao treće mjesto na ljestvici i pobjegao Osijeku na tri boda razlike.

Već je u 5. minuti za Hajduk zabio Ante Erceg, nakon što je vratar Istre dobio loptu, ali umjesto da je izbije odlučio je driblati Ercega koji mu ju je uzeo i zabio gol.

Devet minuta kasnije na listu strijelaca upisao se Nikola Vlašić i to za svoj prvi pogodak u sezoni i prvi nakon godinu i pol dana.

U 88. minuti Ahmed Said je dočekao loptu na 16 metara nakon kornera i matirao Ivušića, a zatim je u sudačkoj nadoknadi konačan rezultat, nakon novog kornera, postavio Marko Futacs.

Erceg će zbog žutog kartona moratI propustiti derbi s Osijekom u sljedećem kolu.