Hajduk na Poljudu izgubio od Rijeke

0

U 7. kolu Prve hrvatske nogometne lige Hajduk je na Poljudu izgubio od Rijeke 1:2 (0:2).

Rijeka je u prvom poluvremenu povela s 2:0 golovima Tomečaka i Drmića, a Hajduk je smanjio u drugom nakon što je gol zabio Josip Elez u 54. minuti.

Trener Bijelih Jens Gustafsson nakon poraza u Jadranskom derbiju je kazao: Želim čestitati Rijeci na pobjedi. Ovaj rezultat je za nas veliko razočaranje. U prvom dijelu smo bili loši, izgubili smo balans i svoj način igre. Morali smo rano napraviti izmjenu, ali to je nogomet. U drugom dijelu smo bili puno bolji, pokušali utakmicu odvesti na našu stranu, kontrolirali smo utakmicu. Zabili smo jedan gol. Tražili smo drugi, ali nije bilo lako kreirati stopostotnu šansu s ovakvom postavkom Rijeke, kazao je Gustafsson.