Hajduk ostvario i treću pobjedu na pripremama u turskom Beleku

0

Nakon švicarskog Zuricha (4:1) i poljskog Lecha iz Poznana (1:0), ‘bijeli’ su svladali i slovački Trenčin, i to s 4:2 (1:1). Isti rezultat s istim protivnikom na istom mjestu bio je i prošle godine.

Mađar Adam Gyurcso postigao je svoje prve golove za Hajduk. U 17. minuti je okrunio akciju Savvasa i Fomitchowa, a u 51. je zabio nakon prodora i asistencije Kožulja. Trenčin je dva puta izjednačio, u 43. je Čataković realizirao jedanaesterac koji je skrivio Ismajli, a u 59. je Stipicu svladao Mance. Dvije minute kasnije, trener Kopić je na teren poslao 9 novih igrača. U 64. je kiks slovačkog vratara Chovana uz pomoć Šege iskoristio Hamza, a u 81. je konačan omjer postavio Said glavom nakon kornera Bašića s lijeve strane. U 90. minuti se u strijelce mogao upisati i Ohandza kojeg je idealno poslužio Juranović, ali je Kamerunac pogodio stativu.

Sastav do 61. minute: Stipica Jurić, Ismajli, Savvas, FomitchowHamza, Kožulj, Šehi Gyurcso, Teklić, Kovačević

Sastav od 61. minute: Letica Juranović, Nižić, Ismajli, Bradarić Radošević, Bašić, Hamza Said, Ohandza, Šego

Hajduk u Turskoj ostaje do srijede, a sljedećeg vikenda nastupit će na Memorijalu Andrija Anković u Gabeli.